Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kriza politike/ Meta takon të martën krerët e opozitës

Nga Ejona 0

Presidenti Ilir Meta do të takohet të martën me krerët politikës të opozitës së bashkuar në orën 09:00.

Ishte paralajmëruar prej disa ditësh se kreu i shtetit do të priste në presidencë liderin e opozitës Lulzim Bashën dhe kryetarët e tjerë të partive opozitare jashtë parlamentit.

Temë e diskutimeve mësohet të jenë kriza politike në vend, ngërçin me emërimet në Gjykatën Kushtetuese dhe vazhdimin e Reformës në Drejtësi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej