Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kriza politike dhe institucionale/ Meta takon ish-presidentin Mejdani

Nga Ejona 0

Pas takimit ditës së sotme me liderët e opozitës së bashkuar, presidenti i vendit Ilir Meta ka takuar pasditen e sotme edhe ish-presidentin Rexhep Mejdani.

Meta bën me dije se gjatë takimit me ish-presidentin Mejdani diskutuan për zvhillimet në vend dhe për zgjidhjen e krizës së rëndë politike dhe institucionale.

“Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Meidani diskutuam sot për zhvillimet më të fundit në vend dhe rëndësinë e zgjidhjes së krizës së rëndë politike dhe institucionale”, shkruan Meta në rrjetet sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej