Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kreu i Mbrotjes Civile në Itali dyshohet të jetë infektuar me koronavirusin

Nga Klodiana 0

Shefi i Mbrojtes Civile në Itali Angelo Borrelli dyshohet që të jetë infektuar me koronavirus. Mediat italiane, Borrelli e ka bërë një herë testin, dhe do t’i bëhet një tjetër sot.

Si duket, Shefi i Mbrojtes Civile ka bërë një test disa ditë më parë dhe ka rezultuar të jetë negativ për koronavirusin. Pasi janë shfaqur simptomat ditën e sotme testi është bërë sërish.

Konferenca që mbahet çdo ditë në orën 06.00 nga vetë Borrelli është anuluar për ditën e sotme.

Mbrojtja Civile në Itali njoftoi:“Për shkak të këtij problemi, konferenca ditore për emergjencën e koronavirusit që mbahet në orën 6 të pasdites do të pezullohet duke nisur nga dita e sotme…Departamenti do vazhdojë që të grantojë eficencë maksimale..”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej