Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kreu i Dhomës së Tregtisë infektohet me Covid-19, shtrohet tek Spitali Infektiv

Nga Ejona 0

Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Nikolin Jaka është infektuar me koronavirus.

Mësohet se Jaka është shtuar në spitalin Infektiv paraditen e djeshme.

Nuk dihet se si është gjendja e tij shëndetësore dhe si ka rënë në kontakt me virusin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej