Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kosovë/ Shtyhet për nesër seanca për zgjedhjen e kreut të ri të Kuvendit

Nga Klodiana 0

Kryesuesi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, Adem Mikullovci ka ndërprerë edhe vazhdimin e seancës së sotme, duke njoftuar se seanca vazhdon nesër në ora 10:00.

Ai i dha hapësirë të flas shefit të grupit të LDK-së, Avdullah Hoti dhe shefit të grupit të VV-së, Glauk Konjufca, kurse, më pas ka ndërprerë seancën.

Përndryshe, ka mbet vetëm një pikë e rendit të ditës që është zgjedhja e kryetarit dhe nënkryetarëve të Kuvendit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej