Kosovë, shqyrtohet sot në Kuvend Demarkacioni me Malin e Zi/ Njësitë Speciale blindojnë Prishtinën (film)

0
253

Njësisë Speciale të Kosovës kanë bllokuar mëngjesin e sotëm pothujse të gjithë qyteti i Prishtinës.

Indeksonline dhe GazetaExpress kanë siguruar pamje të këtyre furgonëve në qendër të qytetit.

Qeveria e Kosovës, ka paralajmëruar që sot do të procedoj në Kuvend marrëveshjen për demarkacionin me Malin e Zi. Nga ana tjetër partitë opozitare kanë paralajmëruar se do të kundërshtojnë brenda dhe jashtë Kuvendit ratifikimin e kësaj marrëveshje.

https://www.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/1234956943268650/

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.