Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi/ Socialistët marrin masa në hyrje të Pallatit të Kongreseve (foto)

Nga 27-shi 0

Ashtu siç ishte paralajmëruar ditën e sotme po mbahet Kongresi treditor i Partisë Sociaiste në Pallatin e Kongreseve.
Janë thirrur të gjithë delgatët për të marrë pjesë dhe për të zgjedhur strukturat e reja të Partisë Socialiste.
Ajo që ra në sy në këtë aktivitet të socialstëve ishin masat që kishtë marrë kjo parti në lidhje me korovirusin.
Në hyrje të hollit janë vendosur edhe shishe me alkool ku të pranishmit dezinfektojnë duart.
Një ditë më parë u publikua edhe një urdhër i cuditshëm në lidhje me korovirusintë ciëne kishtelëshuar institucioninë varësi të kadastrës.
Por pyetja që lind është se a do merren këto masa edhe në aktivitete të tjera me shumë njerëz? fjala bie në tubimin e 2 marsit të thirrur nga Presidenti Meta.

kongres2

kongres3

kongres

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej