Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Festa e çmendur e tifozëve të Partizanit/ Shkallët e stadiumit marrin flakë (film)

Nga 27-shi 0

Partizanit i kanë mjaftuar vetëm pak minuta pas nisjes së derbit për të shënuar golin e par përmes William Cordeiro.
Goli u shënua në minutën e 6 të sfidës ndërkohë që ajo ka nisur me incidentet të vazhdueshme mes tifozëve dhe rojeve të sigurisë si dhe policisë.
Ndërkohë shkallë e stadiumit ku janë vendosur tifozët e Partizanit janë pushtuar nga flakët dhe tymi i fishekzjerreve pas momentit të golit. Nga ana tjetër, bardheblutë kanë shpalosur një banderolë gjigande në të cilën shkruhet “Një Shekull”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej