Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi shënon dy mijë viktima, Irani konfirmon dy rastet e para

Nga Klodiana 0

Koronavirusi ka tejkaluar 2 mijë viktimat duke arritur në 2012 të vdekur në më pak se dy muaj nga shfaqja e tij. Po ashtu në shtet tjetër si Irani ka konfirmuar dy rastet e para me këtë virus.

Mediat iraniane raportuan se në provincën Qom u konstatuan dy personat me koronavirus por nuk bëhet me dije se janë vendas apo të huaj. Po ashtu vijon “tmerri” në anijen kruizer të “Diamond Princess” teksa janë 621 të prekur vetëm në anije, kurse 75 mijë në gjithë botën.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej