Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi/ Hetem Ramadani këshillon rrugën e shërimit (film)

Nga 27.al 0

Hetem Ramadani nuk është indiferent gjatë këtyre ditëve të sëmundjes që ka përfshirë mbarë botën. Sipas tij nuk vret virusi, por sëmundjet që njerëzit i kanë shkaktuar vetes nëpërmjet ushqimit shumë të keq.

Ja cilat janë këshillat e tij që dha ai në “ABC-në e mëngjesit”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej