Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Korçë/ Grabitet një pikë karburanti, autorët hapin zjarr mbi policinë

Nga Skenderi 0

Është grabitur  një pikë karburanti mëngjesim e sotëm në aksin rrugor Korçë-Kapshticë. Autorët kanë kryer garbitjen duke kërcënuar me armë punonjësin e karburantit.

Ende nuk dihet se sa është shuma që është grabitur por bëhet me dije se personat që janë përfshirë në grabitje ishin 4.

Menjëherë në ndjekje të tyre është vënë policia, e cila u ka bërë thirrje grabitësve që të dorëzohen, por ata nuk kanë ndaluar dhe kanë hapur zjarr mbi efektivët e policisë.

Forcat blu po vijojnë aksionin për kapjen e grabitësve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej