Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kërcënohet me jetë Matteo Salvini: Ke 3 shqiptarë pas qafe

Nga 27-shi 0

Ministri i Brendshëm italian, Matteo Salvini ka publikuar në rrjetet sociale një letër kërcënuese që ka ardhur në adresë të tij.

Salvini thekson se letra kërcënuese i ka ardhur mëngjesin e sotëm në ambientet e ministrisë. E shkruar me një gramatikë të keqe, në letër ndër të tjera thuhet: “Ke 3 shqiptarë pas qafe, do ekzekutohesh, je derr, gay…”.

Ndërkohë, komenti i Salvinit në rrjetet sociale ishte: “Eci përpara në punën time, puthje e përqafime”.

Kërcënohet me jetë Matteo Salvini: Ke 3 shqiptarë pas qafe

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej