Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Keni internet të ngadaltë në shtëpi? Ja çfarë duhet të bëni

Nga Ejona 0

Në ditë të tilla shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin.

Mirëpo kjo periudhë ngarkese mund të sjellë edhe ngadalësim të internetit në shtëpi.

Autoritetet në Britaninë e Madhe kanë dalë me një këshillë për të gjithë qytetarët.

Ata thonë se kur përdoni Wi-Fi, duhet të fikni mikrovalët.

Furrat me mikrovalë reduktojnë sinjalet Wi-Fi, thonë ekspertët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej