Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kapet me kokainë dhe hashash me vete/ Policia italiane arreston 34 vjeçarin shqiptar

Nga Ejona 0

Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi iu gjetën kokainë dhe hashash.

Media italiane “Fireze Today” raporton që gjatë një kontrolli të territorit, policia vuri re dy burra të dyshimtë që qëndronin në Piazza Tasso. Dy burrat u kontrolluan, edhe për faktin se ata më herët kishin qenë të inkriminuar për drogë e krime kundër pronës.

34-vjeçari shqiptar u arrestua, pasi në momentin e kontrollit, u përpoq që të nxjerrë nga xhaketa një sasi prej disa gramë kokainë.

Pas kontrollit edhe në xhepin e pantallonave të 34-vjeçarit shqiptar, iu gjet hashash dhe 200 euro të gatshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej