Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kapen 15 klandestinë në Kukës, kishin destinacion Kosovën

Nga Ejona 0

Policia e Kukësit ka kapur 15 klandestinë me shtetësi kurde dhe siriane të cilët kishin destinacion Kosovën.

Klandestinë u kapën tek ura e Drinit të Zi mbrëmjen e djeshme.

Në mesin e klandestinëve ishin 4 gra e fëmijë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej