Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kamioni përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë

Nga Media 0

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në fshatin Yrshek të Tiranës. A.SH që drejtonte një kamion ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Sipas policisë viktima është i gjinisë mashkull dhe nuk është identifikuar ende.

Shërbimet e Policisë dhe drejtuesi i mjetit ndodhen në vendngjarje, po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduariale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej