Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Juventus, 10 milionë euro në sezon për Ozil

Nga Klodiana 0

Sipas britanikes Daily Mail, Mesut Ozil nuk do të luaj më në Angli, por në Itali.

29-vjeçari pritet që të largohet në muajin qershor me parametra zero nga Arsenal, e shërbimet e mesfushorit gjerman janë të shumta ekipet që i duan.

Por duket se Juventus është në krye të të gjithave, duke i bërë edhe një ofertë paraprake Mesut Ozil.

Daily Mail raporton se 10 milionë euro në sezon, është oferta e italianëve, ndërsa ende nuk kanë përcaktuar jetëgjatësinë e kontratës që Ozil do të firmosë në qershor me bardhezinjtë e Juventus.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej