Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja oraret dhe zonat që nuk do të kenë neser energji elektrike në Tiranë

Nga Ejona 0

Ditën e nesërme disa zona në Tiranë do të kenë mungesë energjie elektrike për shkak të remontit të planifikuar në fiderat e NST.

OSHEE bën me dije se më 17 korrik gjatë intervalit kohor 13:00-16:00 do të mbetet pjesërisht pa energji zona e Yzberishtit.

re3.JPG

Gjithashtu bëhet me dije se po nesër, për shkak të remontit të parashikuar në një nga fiderat e kabinës “Siri Kodra 7″, gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia pjesërisht në rrugën ” Siri Kodra”, dhe rrugën “Besa”.

tr.JPG

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej