Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Arrestohen disa punonjës të Sigurimeve Shoqërore, ja çfarë zbuloi hetimi i SPAK

Nga Ejona 0

Shoqërohen në Policinë e Tiranës disa punonjës të Sigurimeve Shoqërore, pas hetimeve të kryera nga Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Mësohet se punonjësit e shoqëruar akuzohen për shpërdorim detyre. Ata lëshonin libreza shëndetësore me qëllim punësimin, por në mënyrë abuzive.

Operacioni, veprimet për të cilin po kryhen nga SPAK, është duke vijuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej