Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja kush është 1-vjeçari i cili ndihet krenar për prejardhjen e tij nga Çameria

Nga Ejona 0

Kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka publikuar foton e një fëmije të vogël që me krenari tregon prejardhjen e tij, atë Çame.
Idrizi shprehet se ndryshe nga shumë moshatarë të tij që mbajnë veshur fanellat e ekipeve te futbollit, ai mban fanellën e Çamërisë.
Postimi i plotë:
Fotoja e Estian Haxhiut 1 vjeç në Qafë Botë, ka mbetur e veçantë në kujtesën tonë…
Çamëria i rrit fëmijët e saj çdo ditë me krenari për emrin e saj!
Shkëlqim Haxhiu, babai, e mëkon Estianin përditë me historinë, kulturën, traditën e krenarinë për Çamërinë.
Estiani sot është rritur, por ndërsa moshatarët e tij mbajnë veshur fanellat e ekipeve të futbollit, ai mban fanellën e Çamërisë!
#ÇAM JAM

Image may contain: 1 person

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej