Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja arritëm ditës/ E kaluam Francën, sepse bota është portokall?

Nga 27-shi 0

Nën drejtimin e Rilindjes dhe ideve përndritëse të udhëheqësit tonë të lavdishëm ia kaluam edhe Francës në planin e prodhimit të portokajve.

Tani pritet t’ia kalojmë Greqisë për fiqtë, Italisë për fiqtë e Indisë, Gjermanisë për fiqtë mufkë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej