Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali, shqiptari gjendet i vdekur në ballkonin e shtëpisë

Nga Media 0

Një shqiptar është gjetur i vdekur në ballkonin e shtëpisë së tij në Breshia të Italisë.

Kanë qentë miqtë dhe të afërmit e shqiptarit me nënshtetësi italiane që e kanë gjetur atë të vdekur.

Sipas ekspertizës, shqiptari rreth 40 vjeç, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka mbetur i vdekur nga një plagë me armë zjarri.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, megjithatë sipas mediave italiane dyshohet se shqiptari të ketë kryer vetëvrasje për shkak të depresionit lidhur me çështjet sentimentale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej