Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Itali/ I gjendet kokainë me vlerë 70 mijë euro në makinë, arrestohet 29-vjeçari shqiptar

Nga Ejona 0

Një 29 vjecar është kapur me kokainë në makinë gjatë natës në Gallarate të Italisë.

Ai është ndaluar nga një patrullë e policisë dhegjatë kontrollit i janë gjetur 600 gramë kokaine dhe një shumë prej 7 mijë eurosh.

Filllimisht i riu ishte shtirur sikur nuk dinte italisht, ndërkohë policia i kishte gjetur një faturë gazi  dhe adresën e shtëpisë.  Më pas ai kishte tentuar të largohej policisë, shkruan media italiane Malpensa24.

Sakaq, bëhet me dije se kokaina që iu sekuestrua 29 vjecarit shqipëtar shkonte deri ne 70 mijë euro.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej