Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ish-zv.ministrja e Financave ironizon Ahmetajn: Paska rënë tërmet, mos u trembni! Vjen tigri

Nga 27-shi 0

Ish-zv.ministrja e Financave, Irena Beqiraj ka ironizuar ministrin e Rindërtimit Arben Ahmetaj.

Në një status në Facebook, Beqiraj ka komentuar tërmetin e ndjerë në Durrës dhe Tiranë një natë më parë, ku thotë se nuk duhet të shqetësoheni sepse ju vjen në ndihmë tigri.

“Paska rënë tërmet, mos u trembni! Vjen tigri”, shkruan Beqiraj

“Tigri” është epiteti me të cilin etiketohet ministri për rindërtimin e banesave pas tërmetit të 26 nëntorit, e që më herët ka mbajtur edhe postin e ministrit të Financave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej