Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Irani kërcënon se do të vrasë Donald Trump dhe monton një video të “eliminimit” të tij (film)

Nga Media 0

Pas vrasjes së gjeneralit iranian Qasem Soleimani (Kasem Sulejmani) nga ushtria amerikane me anë të një droni, Irani ka nisur kërcënimet ndaj Amerikës
Iranianët kanë improvizuar një skenë vrasjeje të Presidentit amerikan Donald Trump, ku në këtë film shfaqet një aktor dhe jep deklarata kërcënuese ndaj amerikanëve, duke thënë se nëse ata e nisin luftën Irani do ta përfundojë.
Në këto pamje improvizuese shihet Trump duke folur para një audience, ndërsa qitësi e qëllon atë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej