Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

IKMT vijon aksionin, prish dhjetra furra gëlqeresh në Krujë

Nga Ejona 0

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit prej dy ditësh vijon aksionin për prishjen e furrave të paligjshme të gëlqeres në Krujë.

Mësohet se deri tani janë prishur dhjetë furra, mes tyre disa të rindërtuara pas aksionit të IKMT para pak javësh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej