Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hapja e 11 kutive në Lezhë, PS nuk pranon të krahasojë votat me listën e votuesve

Nga Ejona 0

KQZ ka vendosur të hapë sot 11 kuti votimi në Lezhë, me kërkesë të Eduart Ndocaj dhe Partisë Konservatore.

Por nga ana tjetër PS nuk pranon që votat e gjetura në kuti ti krahasojë me listën e zgjedhësve, për të parë nëse ka më shumë vota se votues.

Propozimi i kreut të KQZ Klement Zguri është hedhur poshtë dje nga përfaqësuesit paartisë socialiste në KQZ me 4 vota.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej