Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Habit komentatori pak para ndeshjes: Unë nuk e dua Shqipërinë vëlla, dua Kosovën. Kosova ka kombëtaren e vet

Nga Ejona 0

Komentatori sportiv Andin Lokaj ka dhënë një deklaratë të habitshme pak para nisjes së ndeshjes Kosovë-Angli dhe njëherazi Shqipëri-Islandë.

I ftuar në emisionin “Imazh” në Radio Televizionin e Kosovës, Lokaj u shpreh se nuk do ta ndjekë sonte ndeshjen e Shqipërisë ndaj Islandës.

“Unë nuk e dua Shqipërinë o vëlla, e dua Kosovën. Kosova e ka kombëtaren e vet, e ka shtetin e vet dhe e ka flamurin e vet”, deklaroi Lokaj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej