Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Greku dhe indiani rrëmbejnë e përdhunojnë adoleshentin shqiptar

Nga Media 0

Një i mitur shqiptar është rrëmbyer dhe përdhunuar nga një shtetas grek i moshuar dhe një indan. 64-vjeçari grek dhe 39-vjeçari indian kanë marrë peng për dy ditë 14 vjeçarin shqiptar.

Ata janë arrestuar nga policia helene, e cila raporton se 64-vjeçari pasi ka kryer marrëdhënie ka thirrur edhe 39-vjeçarin indian.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Triadha në ishullin e Evias dhe sipas nënës së adoleshentit, djali u mbajt peng 2 ditë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej