Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitja në Tiranë/ Plagosen bashkëshortët në sy të fëmijës brenda shtëpisë së tyre

Nga 27.al 0

Dy persona kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Njazi Meka”, ku të shtënat me armë janë dëgjuar nga të gjithë banorët e zonës.

Nga informacionet mësohet se një çift bashkëshortësh kanë mbetur të lënduar brenda banesës së tyre.

Ngjarja është zhvilluar në sy të fëmijës së tyre.

Policia njoftoi se çifti i bashkëshortëve, kanë mbetur të plagosur, si pasojë e një grabitjeje në banesë, nga autorë të cilët janë ende të paidentifikuar.

/abcnews.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej