Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Gjysma” e qeverisë paska qenë në të njëjtën klasë

Nga 27-shi 0

Kjo klasë kaq “fatlume” paska qenë një maturë e vitit 1998 e gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë.

Këngëtarja dhe moderatorja e mirënjohur, Julka Gramo ka publikuar festën e takimit të këtyre “gjimnazistëve” pas 22 vjetësh.

Mes këtyre ish-nxënësve janë ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej