Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjyshja nga Durrësi: Më parë martohem se sa marr ndihma (Film)

Nga 27-shi 0

Reagimi epik i një gjysheje nga Durrësi bëhet virale në rrjetet sociale.

Në transmetim Live, gazetari pyet një gjyshe se çfarë pret në vendgrumbullimin që qytetarët presin të marrin ndihmat nga tërmeti. Gjyshja i përgjigjet pres të martohem.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej