Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të mbijetuarit e tërmetit të familjes Cuka përzënë shtetarët që shkojnë t’i ngushëllojnë (film)

Nga 27.al 0

Të mbijetuarit e familjes Cuka, babai dhe vajza bëjnë me faj shtetin, sepse autoritetet pas tërmetit të shtatorit u ka thënë se shtëpia e tyre është e banueshme.

Ata i kanë përzënë përfaqësuesit e shtetit që shkojnë dhe tentojnë t’i përqafojnë.

Gazetarja Qëndresa Tërshana e Klan Kosova përcjell këtë kronikë tronditëse.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej