Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjirokastër/ Aksident humb jetën një person, dy të plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi dhe 2 të tjerë kanë mbetur të plagosur, ka ndodhur  n

Policia bën me dije se  aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër- Kakavijë,  në aksident janë përfshirë dy automjete, një prej tyre furgon mallrash dhe një mjet tip ‘Seat’.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, nga informsacionet paraprake mësohet se personat e plagosur janë nisur menjëherë drejt spitalit për të marrë ndihmën mjekësore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej