Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ftesa e OSBE për një tryezë të përbashkët me palët politike, reagon Lulzim Basha

Nga Ejona 0

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas ftesës së OSBE për të organizuar një tryezë gjithëpërfshirëse e të gjitha partive politike për zgjidhjen e krizës poltike në vend,
Basha ka deklaruar se kjo ftesë nuk ka mbërritur ende, ndërkohë që ka theksuar se me të mbërritur dhe njohur me të, do të diskutohet për arritjen e një qëndrimi zyrtar lidhur me këtë ftesë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej