Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Fshini fotot se na çat k…”, Zbulohen sms-të e kërcënimit të nipit të deputetit të PS

Nga 27-shi 0

Ngjarja e Xhisela Malokut dhe djalit të deputetit Rrahman Rraja ka qenë kryefjala e komenteve në rrjetet sociale, veçanërisht deklarata e vajzës se “kur bënin sherr digjnin njëri-tjetrin me cigare”.

Por, këto deklarata kanë nxitur dhe “fantazinë”e faqeve të ndryshme të rrjeteve sociale, duke bërë humor dhe satirë me këtë ngjarje.

Një prej faqeve më të vizituara në Facebook është “Brryli Broadway”, e cila ka si burim frymëzimi kreun e LZHK-së, Dashamir Shehi.

Por, një nga fotot satirike të kësaj faqe ka ngjallur reagimin e nipit të deputetit të PS-së, Rrahman Rraja. i cili i ka kërkuar që t’i fshinë fotografitë për xhaxhain e tij.

Flori Rraja ka përdorur tone fyesë ndaj administratorëve të “Brryli Broadway”, ç’ka i ka cytur ata t’i publikojnë bisedën kërcënuese në faqen e tyre të facebook.

“Do e pësoni për të gjitha këto që bëni”, shkruan Flori Rraja.

“Fshini fotot se na çat k…”, Zbulohen sms-të e kërcënimit të nipit të deputetit të PS

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej