- Advertisement -

TAG

deputeti

Hetimi i SPAK? Ervin Bushati: Jam i qetë, pronat m’i la babai! (film)

Ervin Bushati është deputeti i parë socialist që hetohet nga SPAK-u, pasi Partia Demokratike e denoncoi për mosdeklarim të pasurisë dhe falsifikim të dokumenteve. I...

Deputeti gënjen për urën, banorët i japin përgjigjen që nuk do e harrojë kurrë (film)

Një deputet brazilian u kishte dhënë fjalën para votimeve disa banorëve të një lagjeje të varfër se do u ndërtonte urën. Si shumë politikanë ai...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut/ Shqiptarët fitojnë 33 deputetë. Vetëm BDI merr 16

KSZH ka publikuar 96% të rezultateve të përpunuara nga votimet e djeshme në zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut. Nga afër 96% të...

Fotozheniku/ Deputeti hair-style

Në punimet e sotme të Kuvendit, ka rënë në sy kryetari i Partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve të Shqipërisë, Selami Janishehri, i cili përfaqëson...

Koronavirusi/ Ja cila është gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi dhe e dy mjekëve të infektuar

Gjendja shëndetësore e deputetit të “opozitës së re”, Adriatik Alimadhi i infektuar nga koronavirusi, si dhe për dy mjekët, Roland Xhaxho dhe Andi Koraqi...

Deputeti me COVID-19 niset drejt Infektivit, përkeqësohet gjendja e tij

Deputeti i infektuar me koronavirus Adriatik Alimadhi është dërguar në Spitalin e Infektivit. Ditën e sotme me anë të një postimi në rrjetet sociale, Alimadhi...

Deputeti Kostaq Papa reagon për videon e “fëmrave”: Çakejtë dhe ujqërit u bënë bashkë kundër… (film)

Opozitari, Kostaq Papa, i cili njihet për marrëdhëniet e tij shumë të sjellshme me gratë, ka reaguar pas fjalimit të tij në Kuvend që...

Kur kisha kaçurrela dhe lekë, femrat pranë meje pinin më shumë uiski se ujë: Fjalimi “bombë” i deputetit “Don Zhuan” (film)

Kryetari i Partisë së Emigracionit, njëkohësisht deputeti i opozitës parlamentare, Kostaq Papa ka mbajtur një fjalim “bombë” gjatë ditës së djeshme në Kuvend duke...

Incidenti/ Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë kacafytet në rrugë me qytetarin (film)

Deputeti i opozitës së re, Ervis Meço është konfliktuar gjatë ditës me një qytetar incident që ka ndodhur në afërsi të 21 Dhjetorit. Burimet për...

Deputeti milioner, Alket Hyseni, apartamente, toka dhe llogari bankare. Si i bëri paret? (film)

Në vitin 2000, Alket Hyseni, në atë kohë 24 vjeç, u bë punonjës i doganës së Kakavijës dhe në vitin 2003, ai kishte një...

Latest news

892 raste të reja dhe 19 humbje jetë nga koronavirusi në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo...

KQZ regjistron koalicionin e PD “Aleanca për Ndryshim”. Miratohet dhe projekti pilot për votimin dhe numërimin elektronik

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar në zgjedhjet e 25 prillit, koalicionin e Partisë Demokratike, nën siglën “Aleanca për Ndryshim”. Partia Demokratike ka arritur koalicion...

Paketa mbёshtetёse anti-COVID për biznesin e vogёl/ Basha: Më 25 prill nuk do shihni më shtetin grabitqar

Ndërsa dëgjoi problematikat e biznesit dhe rrjedhimisht të qytetarëve gjatë takimeve në Njësinë 4 në kryeqytet, lideri i opozitës Lulzim Basha iu tregoi edhe...

Idrizi takim me strukturat në Elbasan: Rama dhe Rilindja tradhtuan Çështjen Çame, tani i pret opozita dhe stoli i turpit të historisë

Kreu i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi, zhvilloi një takim me strukturat e kësaj force politike në qytetin e Elbasanit. Në fjalën...

Shpresa tek vaksinat, DW: Rëndohet situata e pandemisë në Shqipëri

Në kohën kur Shqipëria shënon rritje të numrit të viktimave nga virusi, në Tiranë mbërritën 15. 210 vaksina të BioNTech&Pfizer. Autoritetet theksojnë, se situata...
- Advertisement -