- Advertisement -

TAG

deputeti

Deputeti milioner, Alket Hyseni, apartamente, toka dhe llogari bankare. Si i bëri paret? (film)

Në vitin 2000, Alket Hyseni, në atë kohë 24 vjeç, u bë punonjës i doganës së Kakavijës dhe në vitin 2003, ai kishte një...

Si e grabiti pronën 11 mijë metra katrorë tokë në Dhërmi deputeti i Rilindjes, Alket Hyseni?

Ish-doganieri Alket Hyseni, sot deputet i Partisë Socialiste, nuk është marrë ende nën hetim nga Prokuroria për akuzën e rëndë të grabitjes së 11...

Nis firmosja e djegies së mandateve, kush është deputeti i parë që dha dorëheqjen

Deputetët e Partisë Demokratike kanë kanë nisur të firmosin për djegien e mandateve. Pjesë e atyre që po vijojnë të hedhin firmat janë edhe ata...

Shpërthim me tritol në oborrin e shtëpisë së Xhisiela Malokut

Një shpërthim tritoli ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, në fshatin Larushk Fushë-Krujë, në cepin e oborrit që lidh banesat e Xhisiela Malokut dhe xhaxhait të...

“Fshini fotot se na çat k…”, Zbulohen sms-të e kërcënimit të nipit të deputetit të PS

Ngjarja e Xhisela Malokut dhe djalit të deputetit Rrahman Rraja ka qenë kryefjala e komenteve në rrjetet sociale, veçanërisht deklarata e vajzës se “kur...

Deputeti i PS: Ministrat e PD janë bërë si plakat që vijnë për kafe dhe harrojnë me ik

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu nuk i ka kursyer ironitë në drejtim të ministrave teknikë, të cilët u emëruan...

Astrit Patozi demokratëve: Kam një thirrje për ju

Pak orë pasi deklaroi se është gati të drejtojë Partinë Demokratike dhe renditi kushtet që do e bënin të mundur garën, deputeti Astrit Patozi...

Reagon Peza: Prokuroria po më heton si gazetar, jo si deputet

Mbi vendimin e Prokurorisë për vendosjen e sekuestros preventive të pasurisë, deputeti i Partisë Socialiste Alfred Peza ka reaguar duke thënë se Prokuroria nuk...

Deputeti i LSI në gjendje të rëndë shëndetësore, dërgohet për kurim në Itali

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim për qarkun e Lezhën Gjovalin Kadeli ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore. Ai në fillim ishte shtruar në Qendrën...

Dekriminalizimi, italianët: Armando Prenga ka përdorur shtatë emra

Deputeti Armando Prenga rezulton i njohur për policinë italiane dhe me 7 emra të ndryshëm.  Report Tv ka mundur të sigurojë përgjigjen e autoriteteve...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -