Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fshatrat e panjohur shqiptarë në zemër të Serbisë. Zyrtarisht nuk ekzistojnë (film)

Nga Media 0

Si mbulohet ekzistenca e disa fshatrave shekullorë shqiptarë pak kilometra nga Beogradi në Serbi?

Përse për ta nuk flitet kurrë? Kamerat shqiptare hyjnë për herë të parë në keto fshatra.

Cilët janë fshatrat e panjohur shqiptarë në zemër të Serbisë ku ekzistenca e shqiptarëve mbulohet?

Si u ndalua nga policia serbe grupi i Top Channel?

Ndiqni të plotë dokumentarin e gazetarit Marin Mema ne Top Channel.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej