Formacionet zyrtare/ Ja si do të luajnë Milani dhe Juventusi në finalen e Kupës së Italisë

0
242

Do të luhet në stadiumin “Olimpicio” të Romës, finalja e Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Një përballje që pritet të rezervojë spektaklël. Bardhezinjtë e Alegrit, janë vetëm një hap larg fitimit të kampionatit, ndërsa kërkojnë të fitojnë trofeun e dytë më të rëndësishëm në Itali.

Nga ana tjetër, kuqezinjtë e Gatuzos, pas dështimit në kampionat, e kërkon si ngushëllim Kupën. Të dy trajnerët kanë bërë publik titullarët që do të luajnë në sfidën e sotme:

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.