Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fleckenstein flet nga Tirana: Bëni detyrat e shtëpisë!

Nga Media 0

“Duhet të bëni detyrat e shtëpisë, hap pas hapi”. Ka qenë kjo deklarata e raportuesit për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein.

Fleckenstein mori pjesë këtë paradite në një aktivitet të organizuar në Tiranë pas konkluzioneve të Këshillit të Ministrave të Bashkimit Europian.

Në aktivitet ishte i pranishëm edhe Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati dhe ambasadorja e Bashkimit Europian në Shqipëri, Romana Vlahutin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej