Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fitorja në Dibër, pamje nga festimet e PDIU-së (video)

Nga Ejona 0

Partia për Drejtësi Integrim e Unitet ka festuar bujshëm mbrëmë fitoren e kandidatit të mazhorancës për bashkinë Dibër. Dega e PDIU-së në Dibër, dhe mbështetja që i dha kandiadtit të mazhorancës, pati një rol vendimtar në fitoren e Ramës në Dibër.

Fitorja e kësaj betejë është festuar mbrëmë në Dibër nga elektorati i PDIU-së në bulevardin “Elez Isufi”.  Bulevardi  ishte mbushur me mbështetës të PDIU-së por edhe të PS-së të cilët festuan me entuziasëm fitoren e Muharrem Ramës për bashkinë e Dibrës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej