Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fillon nata finale e Eurovizionit/ Jonida Maliqi këndon e dyta (live)

Nga Ejona 0

Ka filluar para pak çastesh nata finale e festivalit Eurovizion 2019.

Falë një performance të mrekullueshme të këngëtares Jonida Maliqi në gjysmëfinale, kënga “Ktheju Tokës” është një ndër këngët finaliste të festivalit të sivjetshëm.

Jonida Maliqi do të perfomojë e dyta në rradhë në finalen e madhe të Eurovizionit.

I urojmë fat këngëtares shqiptare në finale dhe ju ftojmë për sa më shumë votime.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej