Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Borchardt shame on you”/ Policia e Shtetit merr në mbrojtje ambasadorin e OSBE-së në Shqipëri

Nga Ejona 0

Policia e Shtetit në bashkëpunim me atë private kanë vendosur marrjen në mbrojtje të ambasadorit të OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt bashkë me familjen e tij.

Policia monitoron me kamera të gjithë hyrjet dhe daljet në pallatin ku banojnë.

Ky reagim vjen pak ditë pas parullës “Borchardt shame on you” poshtë pallatit ku banon ambasadori i OSBE-së në Shqipëri,  i cili dënoi dhunën në protestën e 11 maj të opozitës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej