Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fejohet mesfushori i Kombëtares, ja bukuroshja që i vodhi zemrën Xhakës (foto)

Nga Klodiana 0

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka, ka zgjedhur ti japë fund beqarisë ditën e sotme, pasi është fejuar me të dashurën e tij, Arbnora.

Lajmin e kanë zyrtarizuar fejesën me anë të postimeve në “Instagram”. Ata të dy pranuan lidhjen e tyre disa muaj më parë, me anë të postimit të një fotografie.

❤️💍T&A💍❤️ @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

With my Love❤️ enjoy the time! @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

My Love❤️❤️ @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej