Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fatos Klosi: Iranianët donin të hynin në radhët e UÇK-së. Ja si u sollëm me ta (film)

Nga 27.al 0

Ish-shefi i Shërbimit Informativ Kombëtar, Fatos Klosi ka thënë se iranianët gjatë Luftës së Kosovës tentuan të hynin në radhët e UÇK-së, por nuk u lejuan. Sipas Klosit, ata donin të përsërisnin të njëjtin skenar si në Luftën e Bosnjes, gjë që do i jepte luftës për çlirim një veshje fetare.

Shqiptarët, shërbimet inteligjente nuk e lejuan një gjë të këtillë.

Këto deklarata Fatos Klosi i bëri në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej