Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Familja shqiptare aksidentohet në Gjermani/ Humb jetën 18 vjeçari, plagosen rëndë familjarët

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë me makinë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, në Waldburg, në Gjermani ku për pasojë ka humbur jetën një 18 vjeçar shqiptar.

Viktima me iniciale B.R., në momentin e aksidentit humbi përqëndrimin dhe u përplas me një makinë tjetër.

Si pasojë e përplasjes, ndërroi jetë 18 vjeçari shqiptar, drejtues i mjetit dhe mbetën të plagosur rëndë anëtarët e tjerë të familjes, të cilët u transportuan menjëherë në spital.

Sipas mediave gjermane, në makinë me viktimën po udhëtonin edhe 4 persona të tjerë, 2 prindërit dhe 2 fëmijët e tjerë të familjes, përkatësisht 10 dhe 12 vjeç.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej