Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Erion Kristo: Vjedhja e votave të PDIU, akt terrorist

Nga Media 0

Erion Kristo i revoltuar mbi vjedhjen e votave të PDIU e cilëson këtë akt si terrorist.

Në një postim në Facebook ai ka shkruar se videoja e vjedhjes së votave të PDIU është vjedhja skandaloze e shekullit.

Sapo pashë videon më skandaloze të shekullit ky dy numërues po vidhnin hapur fare votat e PDIU. Ky akt terrorist që shtrembëron vullnetin e zgjedhësve duhet denoncuar në thellësi.

Unë propozoj rinumërim total të votave. Përndryshe nuk e njoh këtë parlament, as ligjet e tij. Ju do thoni je shumë i vogël. Jo, nuk jam.

Nuk e kuptoj si krekoseni me vota të vjedhura dhe mandate të grabitura. Kjo nuk është çështje prokurorie, kjo është çështje djalërie.

Ky komb s’ka për të jetuar kurrë në këtë mëenyrë. Kot gënjeni veten. Hajdutër. Njerëz të paskrupullt. Ngrehina e shtetit tuaj i ka themelet në baltë“, është shprehur Kristo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej