Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elbasan/ Zjarr i fuqishëm në afërsi të një pike karburanti

Nga Ejona 0

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit, në afërsi të një pike karburanti tek Përroi i Zaranikës.

Mësohet se nga zjarri është rrezikuar shpërthimi i karburantit.

Shkaqet nuk dihen ende, ndërkohë policia po heton për t’i zbardhur ato. Zjarrëfikësja ka mbërritur menjëherë për të shuar flakët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej