Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama si Mehmet Shehu apo anasjelltas? Ja Shpallja e komunistit që ngjan si dy pika uji me…

Nga 27-shi 0

Udhëzimet e orës policore të vitit 2020 çuditërisht ngjajnë me udhëzimet e Mehmet Shehut, kur fuste nën thundër Tiranën e porsaçliruar në luftëne  Dytë Botërore.

Shpallja flet vetë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej